Jan Martinek

WebExpo 2012 – poznámky a ponaučení

September 24, 2012

@WebExpo jsem si tentokrát užil jako člen týmu (vymýšlel jsem proces Startup Show) i jako účastník. Díky tomu prvnímu jsem si konečně ujasnil, že v názvu se píše velké E a užil jsem si pár stresových, ale i šťastných momentů. Na konferenci samotné mě letos nadchla především funkční gamifikace networkingu: skenování QR-visaček, které by jinak bylo trochu trapné, se díky „zgamifikovaným” jedincům stalo normou (pro mě nový a zajímavý podnět) a tak jsme si všichni snadno měnili kontakty jedna radost. Paráda. A k tomu ještě parties, přednášky a workshopy! Líbilo.

@vaclavstoupa řídí konferenci při jezení hovězího

Pátek

V pozadí za Hřích&sin stojí stánky startupů.

Sobota

Kousek @euroia na Webexpu :)

Zpět ke čtvrtku –
Design Jam Prague

@ondrejvalka má speciální slajd pro případy, kdy mluví k věci :)

Po dlouhém rozhodování jsem šel ve čtvrtek na celodenní workshop #DesignJam – váhal jsem, protože od charistmatického @elreiss se dá očekávat stabilní kvalita, zatímco u DesignJamu to mohlo dopadnout všelijak. Ale byla to paráda! Dali jsme dohromady zajímavý tým, strávili jsme podstatnou část dne ve fázi "před čmáráním čtverečků", mentoři byli skvělí (díky @BerkaUX a @Vorkronor). Díky též @ondrejvalka, @yayoozef a @matcheck za uspořádání akce!

Review projektů na závěr dne.

Okolo

Fajn bylo letos i všechno okolo – poprvé jsem prošel všechny parties, které byly konečně organizované v prostorech odpovídajících množství lidí a potřebám networkingu :) Naše @proofreason výprava byla skvělá. Díky za bydlení v punkovém kanclu u @clevisaci. Díky za organizaci týmu @webexpo, @vaclavstoupa a @pospolu! A díky @DavidGrudl za skvělou zprávu na závěr závěrečné párty :) Bylo to skvělé.

429336_3810591503200_458450495_n.jpg